Suni vajina nedir? Suni vajina çeşitleri nelerdir?

Suni vajina çeşitleri genellikle sex shop mağazalarında satılan, erkekler için mastürbasyonu daha zevkli bir hale getirmek için üretilmiş yapay vajinalardır. Suni vajinalar genellikle realistik madde dediğimiz gerçek insan tenine en yakın malzemeden üretilir ve iç tünel yapılarında gerçek vajina hissini veren bir tasarımı vardır.

Suni vajina seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi anti alerjik malzemeden üretilmiş olmasıdır. Ürün ambalajının üzerinde CE sertifikası ve Phytalat free ibarelerini taşıyan ürün seçmeniz sağlığınız açısından önemli bir husustur. Sağlık konusuna değinmişken suni vajina kullanımı sonrasında ürünün düzgün bir şekilde temizlenmesi, daha sonraki kullanımlarınızda daha sağlıklı ve hijyenik bir kullanım sağlar. Suni vajina temizliği hakkında daha detaylı bilgileri ve dikkat edilmesi gereken hususları önümüzdeki yazılarımızda sizlerle paylaşacağız.

Suni vajina çeşitleri

Suni vajinaların görünüm ve işlev sayısına göre birçok çeşidi mevcuttur. arti18.com satış sitemizdeki suni vajina kategorimizden tüm ürün çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Ayrıca mağazalarımızı ziyaret ederek deneyimli mağaza personellerimizden ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Suni vajina çeşitlerini başlıklar altında toplamak istersek;

  • Vajinal girişli
  • Anal girişli
  • Ağız şeklinde oral suni vajinalar
  • Kalça şeklinde olan suni vajinalar
  • Yarım vücut şekilde olan suni vajinalar
  • El feneri tipi suni vajinalar
  • Otomatik mastürbatörler

Suni vajinaların işlevlerine göre vajinal, anal ve oral girişli olan ve bazı modellerde birden fazla işlevi-girişi olan ürünler mevcuttur. İç ve dış yapısı ile size mastürbasyondan alınan keyfi daha fazla arttırmak için özel tasarlanan suni vajinalar, hem hissiyat hem de görsel olarak aynı hissi yaratmak için özel dizayn edilmiştir.

Ayrıca suni vajina çeşitleri arasında titreşimli olan modelleri de bulunmaktadır. Titreşim özelliği, suni vajinanın içyapısı ve dokusu sayesinde zevk alan penisin daha fazla haz almasına yardımcı olur, titreşim özelliği ve dokunun hassasiyeti çift etki yaratarak daha kuvvetli bir orgazm yaşamanızı olanak sağlayabilir. Titreşimsiz bir suni vajina modeli beğendiyseniz eğer, sex shop mağazamızda harici olarak satılan titreşim motorları sayesinde dilediğiniz titreşimsiz suni vajina modelini titreşimli hale getirebilirsiniz.

© Copyright 2019,